НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Юбилеи и интересные цифры 21-го тура УПЛ ###

УПЛ підбила підсумки 21-го туру чемпіонату України:

• Минулої неділі на матчах туру побував 500 000-й глядач нинішнього Чемпіонату УПЛ.
  • 1-й раз з початку Чемпіонату гості обійшлися без перемог.
  • У турі зафіксовано лише 11 голів, що є повторенням найменш результативних турів поточного Чемпіонату - 8-го, 16-го і 20-го.
  • Найбільш "миролюбний" тур з початку Чемпіонату - 4 нічиї, в тому числі три (!) з рахунком 0:0.
  • 16-та в УПЛ велика перемога Шахтаря над Карпатами, що є поворенням рекорду Чемпіонатів, який належдав також "гірникам" в матчах із "Чорноморцем".
  • Шахтар забиває 112-й гол в Чемпіонатах у ворота Карпат і покращує на 2 пункти попередній рекорд УПЛ, який належав Динамо в матчах проти запорізького Металурга.
  • Безпрограшна серія Шахтаря в Чемпіонаті з 11 серпня триває 18 ігор: +15=3.
  • Гравці Шахтаря в УПЛ забивають голи у ворота Карпат з 24 липня 2011 року впродовж 16 ігор - 47 м'ячів.
  • Загальна програшна в Чемпіонатах серія Карпат проти Шахтаря з 3 грудня 2015 року триває 8 ігор, м'ячі 5-26.
  • "Гірники" зберігають УПЛ свої ворота "на замку" впродовж 384-х хвилин.
  • Динамо при Олександру Хацкевичу забиває 100-й гол в УПЛ (після удару Сідклея).
  • Динамівці на своєму полі зберігають у Чемпіонаті ворота "сухими" вже 429 хвилин поспіль.
  • Карпати повторили клубну найбільшу поразку в УПЛ, 7-й погравши з різницею у п'ять м'ячів, в тому числі 4-й раз - від Шахтаря.
  • Динамо на своєму полі не грає внічию в УПЛ 12 матчів поспіль: 10 перемог та 2 поразки.
  • Домашній пропускний серіал Олександрії з 15 вересня триває в Чемпіонаті впродовж антирекордних для клубу 8-ми ігор - 11 голів.
  • Олімпік 40-й раз в УПЛ зіграв внічию.
  • Ворскла стає 3-м клубом УПЛ, який провів 100-й домашній безгольовий матч.
  • Карпати перервали клубну рекордну гостьову серію в УПЛ, яка з 18 березня 2018 року тривала 15 ігор поспіль - 26 м'ячів.
  • Ворота "гірників" залишаються "сухими" у Чемпіонаті впродовж 384-х хвилин.
  • Поточна в Чемпіонатах безпрограшна домашня серія Маріуполя в поєдинках проти Чорноморця триває 9 ігор: +5=4.
  • Безгольовий серіал одеського клубу в ворота маріупольців з 4 серпня 2014 року триває в УПЛ вже 509 (!) хвилин.
  • Десна в гостях не програє в УПЛ протягом рекордних для клубу 5-ти ігор: +2=3.
  • Ворскла завершила рекордну для клубу безнічийну серію в Чемпіонатах, яка з 20 травня 2018 року тривала 21 матч: 10 перемог і 11 поразок.
  • Полтавці не знають радості домашніх перемог 4 матчі поспіль: =1-3.
  • Ворскла з 4 листопада на своєму полі не забиває голів у Чемпіонаті 411 хвилин.
  • 150-й безгольовий гостьовий в УПЛ матч Чорноморця.
  • Чорноморець перериває безнічийну серію у Чемпіонаті, яка з 31 серпня тривала 14 ігор поспіль: 2 перемоги та 12 поразок.
  • Воротар Маріуполя Рустам Худжамов вперше з початку Чемпіонаті зіграв "на сухо" - у 9-й грі.
  • Безвиграшна в Чемпіонаті домашня серія Львова триває 4 матчі: =3-1.
  • 150-й матч в УПЛ проводить Олександр Бандура (Львів), 50-й - Володимир Шепелєв (Динамо), Роман Підківка (Арсенал-Київ), 1-й - бразильці Вісенте (Львів), Маркос Антоніу (Шахтар).
  • 15-й гол в УПЛ забиває Віктор Коваленко (Шахтар, 1-й м'яч у грі), 1-й - Сідклей (Динамо, в 10-й грі), Діейе Матар (Олімпік, в 3-й).
  • 2-і дублі в Чемпіонатах оформлюють Денис Гармаш (Динамо), Віктор Коваленко (Шахтар).
  • Завершилася гольова серія Марлоса зі Шахтаря, яка тривала в УПЛ 3 гри - 3 голи.
  • Віктор Циганков (Динамо) продовжує в УПЛ пробивати з "позначки" без промаху - 6-й реалізований пенальті.
  • У 2-му для себе клубі УПЛ дебютує Данило Сікан (Маріуполь), який раніше одягав футболку Карпат.
  • Новачок Карпат Герман Пеньков раніше в УПЛ захищав кольори кам'янської Сталі.
  • У 2-му для себе клубі УПЛ розпочав виступи Артур Авагімян (Арсенал-Київ), який раніше захищав кольори Маріуполя.
  • Дебютант "канонірів" Джаба Ліпартія раніше в УПЛ виступав за "Зорю".
  • 2-е в УПЛ вилучення Олександра Чижова (Ворскла), 1-е - 18-річного Ібраіма Кане (Ворскла, у 4-й грі), який став наймолодшим (!) в УПЛ автором червоної картки для легіонерів з дальнього зарубіжжя, Вадима Парамонова (Львів, у 17-й грі), Мартіна Онгли (Карпати, у 3-й) та Тейшейри (Олімпік, в 16-й).
  • 4-й раз в УПЛ вилучаються в одній грі двоє гравців Ворскли.
  • 1-й раз в УПЛ Десна завершує матч з рахунком 0:0.
  • Володимир Шаран біля керма різних клубів УПЛ став свідком 50-ї нічиєї своїх підопічних.
  • Зоря при Юрію Вернидубі на полях суперників 30-й раз в Чемпіонатах зіграла внічию.
  • 20-а в УПЛ червона картка для гравців Олімпіку.